Domu mūris

Domu apmaiņa veicina katra cilvēka garīgo izaugsmi un palielina radošo potenciālu. Šajā sadaļā iepazīstināšu ar to cilvēku domām, kas kā stūrakmeņi piedalījās mana albūma izveidē. 

                                                                                  

     

 "Meklē ar nopietnu gribu, un Tava meklēšana nekad nebūs veltīga" 
 Pauls Makss Bertschy  (arhitekts, Liepājas pilsētas cēlājs-mans vecvectēvs)                                                                                                                                 

  
" У всякой песне есть драматургия. Ваша песня написана с определённым внутренним темпоритмом, который больше скланяеться к tempo ad libidum к чем песне с выраженным ритмическим наклоном,  поэтому конкретный ритмический образ для меня нарушает весь горизонт внутренности темпической ткани." - 
   Misha Mdinaradze (gruzīnu komponists)
 

 Я верю в добро. И считаю, что ангелы – это доброта. Иногда, если хорошо присмотреться к моим картинам, то вы можете увидеть, что ангелы – это на самом деле просто дети с прикрепленным к их спинам крыльями. Так я и считаю: ангелы – это дети.  
Nino Chaktevadze ( gruzīnu māksliniece)
  "Viss skaistums ir no Dieva, un ikviens autors ir tikai kanāls, rupors, caur kuru runā Lielais Neredzamais. Un tamdēļ laicīgais autors pēc definīcijas nevar būt ne īpaši nozīmīgs, ne interesants. Viss, kam lemts tikt pateiktam, ir pateikts un tiks pateikts. Dzejas vārdiem." 
 
Ernests Austrums (latviešu dzejnieks)
  Dziesmai ir nedaudz sarežģītāka muzikālā forma un harmoniju secība, nekā to ir pieradis sagremot vidusmēra klausītājs. No vienas puses tas ir labi, neierobežot sevi ar standarta dziesmas štampiem. Bet no otras puses arī dziesmas melodija brīžiem veidojas par it kā brīvu improvizāciju, apgrūtinot uztvert kādu posmu par vienu muzikālas frāzes veselumu. Klausītājam nav viegli tādu dziesmu atcerēties. Mans ieteikums būtu pievienot dziesmai vēl kādu instrumentālu starpspēli, tādējādi vairāk strukturējot to melodiskos posmos, kas labāk paliek atmiņā.
 Andris Grīnbergs (skaņu ieraksta režisors)
 

 .